O značke

Manuel

Manuel

V 50. rokoch zakladateľ spoločnosti Giuseppe De Giusti pracoval ako pražiar kávy v meste Conegliono Veneto. Praženie sa veľmi skoro stalo viac jeho vášňou ako prácou. Vďaka jeho láske ku káve sa mu podarilo s pomocou manželky Bruny otvoriť vlastnú pražiareň s názvom Caffe Manuel.

Rodinný podnik sa rozrastal a druhá generácia De Giusti je reprezentovaná ich deťmi Emanuele, Mauro a Cristina, ktorí venovali podniku svoje štúdium, schopnosti a novú energiu. Táto nová generácia zdedila lásku svojich rodičov ku káve a inteligentný vkus pre komunikáciu a vývoj myšlienok a začala novú kapitolu v príbehu. Takto sa vytvorila jedinečná rovnováha medzi tradíciou a inováciou a zachovala sa pôvodná misia podniku. Tá vždy bola a bude potešiť milovníkov kávy jedinečnou chuťou a vôňou.

EQUO ORGANIC BIOEQUO ORGANIC BIO
druh kávy

EQUO ORGANIC BIO

Zmes BIO kávy obsahujúca 100% arabica. Táto zmes, v ktorej možno nájsť čokoládové tóny a chuť sušeného ovocia, je úplne bez lepku a pochádza od Fairtrade producentov.

ARABIKA % 100

AROMA PIU´AROMA PIU´
druh kávy

AROMA PIU´

Zmes kávy s intenzívnou a vyváženou chuťou. Prvotriedny výber káv Arabika a Robusta. Percento kávy Arabica prevyšuje 40%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére.

ARABIKA % 40
ROBUSTA % 60

AROMA BARAROMA BAR
druh kávy

AROMA BAR

Krémová zmes s vyváženou chuťou. Vyrobená prevažne z kávy arabica, každým ochutnaním vyjadruje celé svoje aróma. Percento kávy Arabica prevyšuje 80%.

ARABIKA % 80
ROBUSTA % 20

SUBLIMESUBLIME
druh kávy

SUBLIME

Ušľachtilá zmes jemnej, aromatickej a ovocnej chuti. Percento kávy Arabica prevyšuje 90%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére.

ARABIKA % 90
ROBUSTA % 10

CAPRICCIOCAPRICCIO
druh kávy

CAPRICCIO

Špecifická zmes vybraných zŕn Arabica a Robusta s intenzívnou smotanovou krémovou penou a silným nádychom kakaa. Káva je krásne plná s výraznou vôňou. Nové inovatívne balenie kávy v plechovej aróma dóze zaručuje zachovanie všetkých charakteristických vlastností...

ARABIKA % 80
ROBUSTA % 20

Vyberte si

Naša ponuka

Rituál, vône a pôvabná kvalita čaju Manuel sú hlavnými znakmi unikátnej magickej fantázie, ktorá nás zakaždým prenáša do rôznych pomyslených svetov. Tu sa môžeme tešiť na pohodovú prestávku a počúvať príbehy, ktoré sme nikdy predtým nepočuli. To je čaj zázrakov a len začiatok príbehu.

Máte viac otazok?

Kontakt

Kontakt

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať a my vám pripravíme nezáväzné riešenie na mieru!

Nájdeš nás

aj na sociálnych sieťach