O značke

Primo Aroma

Meno “Primo Aroma” bolo vybrané pre význam slova “prvý”, ktorého cieľom je byť prvý v kvalite zmesí a zákazníckeho servisu a slova „aróma“ ako zdôraznenie vône kávy bohatej na históriu a skúsenosti kávy, ktorá je výsledkom práce remeselníkov a ich veľkej vášne a lásky pre kávu ( podobne ako „ primo amore“ – prvá láska ) . Zároveň sa zdôrazňuje “Trieste”, pretože toto mesto je hlavným mestom espresso kávy a dôležitým kávovým prístavom.

SERENATASERENATA
druh kávy

SERENATA

Táto káva je zložená zo 7 rôznych odrôd najvyššej kvality z najlepších plantáží na tejto planéte - Kolumbie, Nikaragui, Hondurasu, Guatemali, Brazilie, Indie a Etiópie. Korenisté talianske espresso z kvetinovou arómou, pre ozajstných milovníkov a znalcov kávy. Intenzita krémy je vynikajúca, textúra veľmi jemná a konzistencia vysoká. Aróma je príjemná a intenzívna, z nádychom čokolády, ovocia a kvetov. Chuť je veľmi vyvážená a okrúhla.

ARABIKA % 90
ROBUSTA % 10

ROMANTICAROMANTICA
druh kávy

ROMANTICA

Zmes Primo Aroma Romantica bola vytvorená Corradom Bassanesem, majiteľom a majstrom pražiarom spol. Primo Aroma. Je zložená z najkvalitnejších výberových odrôd vymývaných káv arabika pochádzajúcich z Guatemaly, Hondurasu, Kolumbie a Brazílie. Espresso káva pripravená z tejto zmesi sa vyznačuje zlatistou, hustou a veľmi konzistentnou penou s jasnými pruhmi. Zvlášť pozoruhodné je chuťové „telo“ kávy, ktoré sa vyznačuje mimoriadnou plnosťou. Zostatková chuť je veľmi príjemná, zamatová s jemnou čokoládovou chuťou.

ARABIKA % 75
ROBUSTA % 25

DESIDERIODESIDERIO
druh kávy

DESIDERIO

Táto zmes je zložená z vysoko kvalitných odrôd vymývaných káv arabica z Brazílie a Hondurasu. Je kombinovaná s kvalitnými odrodami káv Robusta pochádzajúcich z Costa Avorio a z Indie. Vďaka indickej robuste dostáva káva mierne sladkú príchuť. Vďaka tejto kompozícii bola dosiahnutá ideálna kombinácia chuti a vône.

ARABIKA % 50
ROBUSTA % 50

Vyberte si

Naša ponuka

Rituál, vône a pôvabná kvalita čaju Manuel sú hlavnými znakmi unikátnej magickej fantázie, ktorá nás zakaždým prenáša do rôznych pomyslených svetov. Tu sa môžeme tešiť na pohodovú prestávku a počúvať príbehy, ktoré sme nikdy predtým nepočuli. To je čaj zázrakov a len začiatok príbehu.

Máte viac otazok?

Kontakt

Kontakt

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať a my vám pripravíme nezáväzné riešenie na mieru!

Nájdeš nás

aj na sociálnych sieťach