Ponúkame komplexné riešenia vo svete kávy. Hlavnou činnosťou je aj naďalej prevádzkovanie vendingových automatov a všetky potrebné služby pre tento segment. Sme jedna z popredných spoločností v kvalite na slovenskom trhu. Okrem toho sa venujeme aj Office Coffee Service = riešenie nedostatku kávového režimu pre pracovné prostredie. Dynamicky rastúcou činnosťou spoločnosti je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie ako sú hotely, reštaurácie a kaviarne. V každej z týchto oblastí poskytujeme ucelený balík služieb.

 

Spoločnosť Kávomaty zabezpečuje celonárodné pokrytie prostredníctvom piatich pobočiek – Bratislava – Ivanka pri Dunaji, Trenčín, Zvolen, Kežmarok a Košice.

[/vc_column_text]

[/vc_column]
[/vc_row]
[/vc_section]

Kvalita a profesionalita

Profesionálny prístup postavený na 25 ročnej expertíze, vysoký stupeň zákazníckeho servisu poskytovaný na celom území Slovenska, komplexné riešenia pre zákazníkov, dôraz na inovácie a trvalú udržateľnosť sú hlavnými piliermi fungovania spoločnosti.

Obchodných partnerov

2000

Certifikovaný systém kvality

ISO 9001

Certifikovaný systém bezpečnosti potravín

ISO 22000

Zlatý biatec

2009

Rozvoz

Starostlivosť o zákazníka

Vysoký stupeň zákazníckeho servisu zabezpečujeme prostredníctvo vlastného tímu. Vďaka vyškoleným obchodným zástupcom, technikom a operátorom sa staráme o maximálnu spokojnosť zákazníkov a rýchly reakčný čas. Garantujeme dostupnosť sortimentu a vysokú akosť a čerstvosť ponúkaných produktov. K dispozícií máme silné profesionálne dielenské zázemie a 24 hodinovú hot-line linku.

 

Okrem toho ponúkame pre segment HoReCa aj baristické školenia a profesionálne tréningy pre zamestnancov gastro prevádzok . Pravidelnú starostlivosť a dovoz tovaru priamo na prevádzku. Na mieru šité projekty a atraktívne portfólio reklamných materiálov ako šálky, poháre, logá a pod.

Nájdeš nás

aj na sociálnych sieťach