IMG_7731

Majiteľ spoločnosti

Ing. Peter Grondžák

„ Od mladého veku som sníval o tom, že budem viesť vlastnú spoločnosť, ktorá bude slúžiť ľuďom. Venoval som sa potravinárskemu priemyslu a moje prvé podnikateľské zručnosti začínali pri výrobe šumivého vína. Vtedy som uvidel na Pražskej železničnej stanici prvý automat na kávu. Uvedomil som si, že káva sa stala neoddeliteľnou súčasťou moderného života, okrem povzbudivých účinkov na organizmus je pre veľa ľudí aj „každodenným spoločníkom“. Preto som ju chcel sprístupniť všetkým milovníkom kávy na rôznych miestach. Prvý automat na Slovensku som umiestnil v roku 1993 v Popradskej nemocnici. Vždy som kládol dôraz na novú technológiu a kvalitu produktu, preto si ľudia rýchlo zvykli, že na našu spoločnosť sa dá spoľahnúť v každom smere, ktorý vyžadujú.“

Spoločnosť

Kávomaty

Ponúkame komplexné riešenia vo svete kávy. Hlavnou činnosťou je aj naďalej prevádzkovanie vendingových automatov a všetky potrebné služby pre tento segment. Sme jedna z popredných spoločností v kvalite na slovenskom trhu. Okrem toho sa venujeme aj Office Coffee Service = riešenie nedostatku kávového režimu pre pracovné prostredie. Dynamicky rastúcou činnosťou spoločnosti je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie ako sú hotely, reštaurácie a kaviarne. V každej z týchto oblastí poskytujeme ucelený balík služieb.

Pokrytie

Spoločnosť Kávomaty zabezpečuje celonárodné pokrytie prostredníctvom piatich pobočiek – Bratislava – Ivanka pri Dunaji, Trenčín, Zvolen, Kežmarok a Košice.

Kvalita a profesionalita

Profesionálny prístup postavený na 25 ročnej expertíze, vysoký stupeň zákazníckeho servisu poskytovaný na celom území Slovenska, komplexné riešenia pre zákazníkov, dôraz na inovácie a trvalú udržateľnosť sú hlavnými piliermi fungovania spoločnosti.

Obchodných partnerov

2000

Certifikovaný systém kvality

ISO 9001

Certifikovaný systém bezpečnosti potravín

ISO 22000

Zlatý biatec

2009

Rozvoz

Starostlivosť o zákazníka

Vysoký stupeň zákazníckeho servisu zabezpečujeme prostredníctvo vlastného tímu. Vďaka vyškoleným obchodným zástupcom, technikom a operátorom sa staráme o maximálnu spokojnosť zákazníkov a rýchly reakčný čas. Garantujeme dostupnosť sortimentu a vysokú akosť a čerstvosť ponúkaných produktov. K dispozícií máme silné profesionálne dielenské zázemie a 24 hodinovú hot-line linku.

Okrem toho ponúkame pre segment HoReCa aj baristické školenia a profesionálne tréningy pre zamestnancov gastro prevádzok . Pravidelnú starostlivosť a dovoz tovaru priamo na prevádzku. Na mieru šité projekty a atraktívne portfólio reklamných materiálov ako šálky, poháre, logá a pod.

Nájdeš nás

aj na sociálnych sieťach