Prípadová štúdia

Ako sme historický kaštieľ na Prednej Hore vybavili modernými automatmi

Odborný liečebný ústav psychiatrický, Predná Hora sa nachádza v historickej budove kaštieľa v malebnom prostredí muránskej prírody. Priniesť sem inovatívne vendingové riešenie bolo pre nás výnimočnou výzvou, s ktorou sme sa radi popasovali.

Vo vstupnej hale ústavu boli pôvodne umiestnené štyri staršie predajné automaty, ktoré neskôr doplnil stroj na zber vratných fliaš. Hlavným zadaním klienta bolo skvalitnenie ponúkaných služieb v čerstvo zrekonštruovaných priestoroch, čo sa malo odraziť aj na zvýšenej spokojnosti návštevníkov.

Prvou výzvou bolo navrhnúť dizajnové riešenie, ktoré by vhodne zapadlo do interiéru krásnej historickej budovy. Zvolili sme preto čistý a elegantný vizuál so základom dreva, ktoré vytvára prepojenie s prírodou v okolí kaštieľa a dopĺňa materiály použité v interiéri. Vo vlastnej réžii sme vyrobili konštrukciu tzv. zástavby, do ktorej sme vložili päť nových vendingových automatov.

Práve obmena strojov bola pre nás druhou výzvou. Na základe historických dát sme zvolili riešenie, ktoré presne odrážalo potreby zákazníkov na mieste. Vybavili sme ho dvoma kvalitnými zrnkovými kávovarmi s dvojitými boilermi, ktoré zaručujú konzistentný tlak a teplotu pri príprave každej šálky. Kávovary sme doplnili automatmi na obľúbené balené nápoje a snacky a nechýbal ani stroj na zber zálohovaných obalov.

Výsledok realizácie by sa dal opísať tromi slovami: efektívnejšie, rýchlejšie, kvalitnejšie. Vďaka novým strojom sa zvýšil počet ponúkaných produktov, ako aj kapacita zásob. Špičkové nápojové automaty priniesli ešte rýchlejší výdaj a nové kombinácie chutí. Veľmi nás teší, že zákazníci ocenili najmä kvalitnú kávu z čerstvo namletých zŕn. Klient si zas pochvaľoval všeobecnú spokojnosť a pohodlnú prevádzku a servis, o ktoré sme sa kompletne postarali.

Obmena vendingových automatov
Pred a po obmene vendingových automatov
  • 30 %

  • 8000+

  • 2000+